| nicoletaalexa681 a întrebat:

Buna,am luat 7 pastile deodată, 2 de paracetamol și celelalte doreta, ce se poate întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Părinții tăi trebuia să ajungă acolo nu tu,din cauza lor ai ajuns în situația asta de la cearturi și scandaluri copiii se aleg cu traume tot restul vieții, bătăi, consum de alcool, familia e de vina nu tu, deși poate și tu ești cu probleme și le creezi numai probleme

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti distrugi stomacul si vei avea dureri foarte mari.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca ai avut alt gand cand le-ai luat. Daca vrei sa scrii aici care e problema, o poti face.

Daca e doar un gest prostesc sau o provocare, nu o mai face.

| nicoletaalexa681 explică (pentru dullcat):

Le am luat că tot sunt certată de părinți și multe altele.

| dullcat a răspuns (pentru nicoletaalexa681):

Toti copiii de pe planeta sunt certati de parinti.Cum ar fi daca s-ar sinucide toti?

| Robert2526 a răspuns:

Ai luat o supradoza de paracetamol. Probabil o sa ai o eruptie cutanata severa si o sa te umpli de cosuri apoi. De ce ai facut asta?

De murit, nu mori

| nicoletaalexa681 explică (pentru Robert2526):

Acuma am ieșit din spital.
tot sunt certată de părinți și mna.

| Mikado998 a răspuns (pentru nicoletaalexa681):

Tea internat? Ce ti-a facut?