| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iei proteine dar nu faci sport? (adica nu mergi la sala ), pe internet am citi ca proteinele nu se depun, sau se depun mai greu.

Si prin proteine inteleg 100% Whey Protein Professional.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca iei proteine si nu faci sport sau un efort fizic mai mare atunci vei ingrasa ca un purcelus big grin