| Nickname1890 a întrebat:

Ce concentrat de proteina sa aleg dintre 100% whey protein de la CALIFORNIA FITNESS, 100% whey protein professional de la SCITECH, 100% whey protein fuel de la TWINLAB si Pure whey de la PROLAB? Ar mai fi o varianta Myofusion de la GASPARI dar este mix de proteine nu este 100% proteina din zer.

Pana acum l-am luat pe cel de la C. Fitness si am fost multumit dar ma gandeam sa-l mai schimb. Ce stiti despre celelalte variante?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu am incercat dymatize elite whey, e foarte bun.

Sa stii ca si cu mix de proteine se obtin rezultate foarte bune, daca vrei sa variezi poate asta iti trebuie, nu alt concentrat proteic care contine aceleasi lucruri, iar myofusion e un produs foarte bun.

| BoNNe a răspuns:

Eu am folosit pro nutrition iso whey si misa parut ok

| Cosmin86 a răspuns (pentru BoNNe):

Incearca dymatize, ON, muscletech, etc., sa observi o diferenta uriasa fata de pro nutrition ( care nici macar nu au enzime )