| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti putina rugina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Te transformi in Decepticon.

9 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Mori.

| vlad_7956 a răspuns:

Salut! Daca ai inghitit o bucata de rugina mai mare decat unghia de la degetul mare al mainii ar putea exista mici dureri de ficat, iar daca ai deja dureri ar trebui sa consulti un medic...iar daca bucata inghitita e sub marimea indicata n-ar trebui sa-ti faci griji...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! P.S. Sunt autobot happy

| Raynn a răspuns:

Mori in chinuri.

Nah, nu patesti nimic.

| sowhatt a răspuns:

Nimic. happy

| missakihabara a răspuns:

Daca ai inchitit mai multa poti fi infectat cu virusul tetanus dar daca nu poti sa apuci linistit 20 de ani happy

| H3ADsHoT a răspuns:

Daca inghiti rugina poti face toxiinfectie alimentara

| jfdeoeogpde a răspuns:

Esti nebun laughing