| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă laşi apa minerală într-un pahar pentru o zi întreagă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce nu stie soferache e ca in apa mineral nu este oxigen cu dioxid de carbon, care in timp se evapora si ramane doar apa simpla cu niste saruri minerale

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se evapora oxigenul si ramane doar apa fara acid.

| Diana_Diana_Þ_1992 a răspuns:

Apa va fi deacum simplă big grin