| AndreCrazy a întrebat:

Ce se intampla daca lingi o baterie? O.o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Daca o lingi la capete, simti o furnicatura pe limba.
Asa se mai incearca bateriile pentru a vedea daca mai au curent in ele.

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai tare e sa lingi una de 9v si sa atingi ambele borne!

| Frank51 a răspuns:

Nimic

| Frank51 a răspuns:

Poate doar sa simti o intepatura, altceva nu cred, trebuie sa incercwinking
cum ti-a venit ideea?

| AndreCrazy explică (pentru Frank51):

Aveam o biscutie cu bunicul meu si mi-a zis sa ling o baterie... si eram curioasa de ce a zis asta laughing))

| AndreCrazy explică (pentru AndreCrazy):

Discutie*

| Morphines a răspuns:

Tu ce crezi?!

| HighFlyer a răspuns:

Te curenteaza putin, faceam asta mereu cand eram mic.

| jeffdragos a răspuns:

Nimic...

| EddyEnergyStar a răspuns:

Nimic.Doar simti ceva... daca o lingi la ambele capete.Dar totusi...sa-i pui putin zahar/sare pe ea ca n-are niciun gustwinking

| Cristal11 a răspuns:

Devii o baterie. laughing

| AndreCrazy explică:

Eram doar curioasa, nimic altceva laughing)

| thennexxt a răspuns:

Nimic...