| Q23 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă mănânci roșii și cirese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mănânci modic nu se întâmplă nimic deoarece și roșia este un fruct, deci efectiv consumi fructe, dar cumpara roșii de gradina dacă îți plac roșiile. Aduc un aport de vitamine in organism asta se întâmplă, dar nu trebuie sa exagerezi cu asta.

1 răspuns:
| Feri5 a răspuns:

Exagerezi si faci diaree, cel putin asa cred.