| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca nu-ti faci nevoile? Te imbolnavesti? SPUNETI TOT.

funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Iti pocneste vezica/rectul.Cancerr

Răspuns utilizator avertizat
| Bodea_Alex_1983 a răspuns:

Pai o sa inceapa sa te doara burta sau vezica urinara, si nu o sa mai ai chef de nimic, nu ar fi bine SA TE TII!