| simplegirl2 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă stai mult timp cu picioarele pe pardoseala rece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te obisnuiesti si nu vei pati nimic.
Asta daca nu ai fost tinut la eprubeta, cu aer conditionat big grin

| darrio2007 a răspuns:

Poti raci la savarina.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Iti ingheata picioarele si atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răcești.

| mihaicelsfant a răspuns:

Te racesti la stomac. parcabig grin

| Alexand3ru1 a răspuns:

Poti sa racesti.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Poti sa racesti, la stomac, la ovare etc, dar in functia de circulatia din corpul tau, S-ar putea sa te relaxeze. EU, de exemplu, nu suport sosetele, si iubesc sa simt rece la picioare. Asa ma simt cel mai confortabil. Daca stai uda la picioare si tie frig, clar te imbolnavesti. Dar, daca doar stai pe rece, nu e un capat de lume. Repet, depinde de organismul tau happy