| 133 a întrebat:

E adevarat faza asta ca daca stai cu picioarele in apa rece inveti mai bine?

20 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Siiiigur laughing eu am auzit altceva ca cica daca te speli pe cap cu apa rece, at inveti mai binewinking

| viatadecacatt a răspuns:

"Nimeni" a dat raspunsul corectrolling on the floor

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, vorbesc serios, la mine a mers, eu luam doar 7 si 8 la mate, dar la teza am luat 9! E real ( iti arat teza si celelalte lucrari ) incearca... succes si puppicy :*

| Andraa a răspuns:

Inceara si spune-ne si noua daca da rezultatebig grin

| BlackMan a răspuns:

laughing ovare? ai ovare la picioare?laughing

| roox a răspuns:

Mi se pare o prostiehee hee

| mada12 a răspuns:

Sti.asta e exact ca la copi cand le zici (daca s-au lovit...Las' ca pupa mama si trece)le intra in cap asta.si de la un timp dupa ce "pupa mama" nu mai simt durerea.asa ceva e si aici. daca mintea ta.afla tot felul de chesti.cum ar fi ca 50 de persoane zic ca da. mintea incepe sa se puna in functiune...si normal.pentru ca mintea ta crede ca asa o sa ""retina" mai usor asa o sa fie.gandeste-te la exemplul cu copii mici si zi ce parere ai.

| princessmary a răspuns:

Asta este doar o zicala care unii au inceput sa o ia in serios si asa a mers mai departe eu fara sa vreau am facut baie cu apa rece si degeaba ca la teza de mate nu am prea stiut si acum ttrebuia sa fiu cea mai desteapta pentru ca vara asta cat nu am stat cu picioarele in apa rece

| eek a răspuns:

Doamne.ma uimeste prostia oamenilor

| miauu a răspuns:

Prost sa fii noroc sa ai la teste

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Am un raspuns pentru anonim big grinAlaughingrolling on the floor

| ChibiRose a răspuns:

Asta e de fapt psihicul.Atunci cand auzi ca o metoda e miraculoasa mintea o face sa para asa si pentru. tine.Nu e adevarat.Nu inveti mai bine, racesti mai usor.Deci e doar mintea care crede ca va functiona si se automotiveaza!

Răspuns utilizator avertizat
| crizantema a răspuns:

@Sensei.BRO----Andrei...noroc e de nu calci in el laughing

| 133 explică:

Princessmary
fatalaughing
nu m.am referit la faptul ca daca stai cu picioarele in apa rece mult timp devii mai destept/a...
m.am referit la faptul ca daca stai in apa rece in timp ce inveti retii mai usor.
:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reusesti sa racesti la ovare sa nu faci asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarata faza aia, ca daca ai calcat untr-un rahat, ai noroc in ziua aia? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dwaaaa...si sa vezi ce note o sa ieiwinking nu te vizitam la scoala ci la spitalwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umple cada cu apa rece si baga-te in ea. Nu uita sa iti iei si caietul pentru a invatawinking. Cum sa fie adevarat?
Adevarat este ca, daca faci asa ceva nu te vei mai duce la scoala ceva zile, prin urmare scapi de invatat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci asa cevawinking