| BadJoker a întrebat:

Daca stai cu picioarele in apa rece te dor testiculele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva dar stiind ca la picioare se afla terminatiile nervoase nu se poate exclude si acesta posibilitate.winking

| a1doru a răspuns:

Nu,dar daca stai cu testicolele in apa rece, te dor picioarele.rolling on the floor

| OaKi12 a răspuns:

Da, posibil. Funda te rog.

| gabi45 a răspuns:

Mersi ca ai pus aceasta intrebare mi-ai facut ziua mai frumoasa chiar nu am m-ai auzit asa ceva este o premiera pentru mine