| Anonim232323 a întrebat:

Ce se intampla daca visezi pe cineva in negru care in somn cand esti c ochii deschisi idi da par la o parte si zice ca peste 10 zile vine sfarsitl lumi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Te uiti la prea multe filme de groazalaughing

| adellinas a răspuns:

Se intampla sa fie VIS! Si eu am visat azi noapte ca sunt pe moarte intr-o camera de spital, eram otravita si asteptam sa mor. Vis happy

| mystik a răspuns:

Ooo nu stiu, mie imi este frica de asa ceva.probabil sa fi visat eu asta a doua zi nu as mai fi putut vb normal... uite si tu intr-un dictionar de vise pe net!

| TheClassicGuitar a răspuns:

Ce vis rolling on the floor S-ar putea chiar sa vina sfarsitu lumii, sau ai o legatura cu extrateresti laughing

| florin752010 a răspuns:

Nimic. Daca ai ajuns sa crezi in vise, nu e bine.