| alexa6808 a întrebat:

Ce se intampla in timpul unu avort ast povestile celor care au facut. aaa si ma refer la primul avort inainte de alti copii ast rasp si nu vr rasp d la cei ce isi dau cu parerea;(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai făcut o obsesie privind avortul? Faci depresie și, asta nu este bine.
Cu părerea își vor da toți!
O să-ți trimit un documentar pe privat, este destul de dur, te atenționez de pe acum, să nu mă înjuri!
Pa, pa.

| Artemisia a răspuns:

Avortul este o crima.

| mona a răspuns:

Depinde si de modu in care il faci,sunt mai multe feluri de a avorta, daca te referi la avortu care ti l face medicu si daca il face cum trebuie, nu patesti nimic dar poti risca sa nu mai poti face copii

| alexa6808 explică:

Diana daca te enerveaza intrebarile mele numai raspunde cred ca nu te obliga cineva sa-mi raspunzi sau da?sad

| Dianna_6865 a răspuns:

Doamne ai pus 10 intrebari la fel.fa ce crezi tu si nu ne mai intreba pe noihappy