| Dia a întrebat:

Ce se poate intampla daca am mancat o jumatate de lamaie care nu era prea "Fresh". era in frigider de ceva vreme, dar totusi am mancat jumate, si parca mi-e unpic rau... ce se poate intampla :-ss? ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndreiIulian a răspuns:

Daca nu e de secole acolo, nimic.
Si chestia cu raul, cred ca e psihologic

| bya2011 a răspuns:

Buna,Dia! Eu cred ca e ok, in cel mai rau caz o sa versi sau o sa ai probleme cu "scaunul"[diaree]. Dar stai linistita, eu cred ca va fi ok tongue Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| traaaaance a răspuns:

Depinde daca avea o culoare diferita de cea normala, si era prea trasa, inseamna ca poate sa-ti fie rau de la asta, nu se poate intampla nimic, doar o durere de stomac, pana digera ce ai in stomac apoi mergi la WC, nu e ca si cum ar fi un produs chimic (cele din magazine ) care daca sunt trecute de data de valabilitate poti face bubite si etc.