| Kosolybrunethu a întrebat:

Ce se poate intampla daca bei mult redbull?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Doar situatii nasoale si riscante, nu merita! Mai bine o cafea!

| Violleta2022 a răspuns:

Iti imbolanesvti ficatul si inima, iar daca bei prea mult, poti sa faci atac de inima si sa mori.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa o ''bulesti''. La propriu. Sanatatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric ca nu sunt prea sanatoase, dar daca consumi moderat 1doza/zi nu are nimic happy
Daca bei deodata mult: eu am baut odata 4 doze de 0, 25 si n-am simtit nimic deosebit, dar daca bei zilnic mai multe doze. se poate transforma in problema medicala...

| teo530 a răspuns:

Zbori.

| Kimball a răspuns:

Nu degeaba Redbull îți da aripilaughing)

| Thyself a răspuns:

Am avut o perioadă când beam zilnic și după câteva săptămâni așa m-a luat rău inima. Am zis că asta e, o mierlesc. Nu am mai pus în gură de atunci așa ceva. Nu te joci.

| Sapodernac a răspuns:

Te agită și îți atacă inima.