| Safire17 a întrebat:

Ce se poate intampla daca consumi viagra fara sa ai vreo afectiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pai daca "consumi" viagra deja ai o afectiune : impotenta.

| VladimirPutin a răspuns:

N-are logică întrebarea

| Reek54 a răspuns:

Tu stii macar ce e aia viagra?

| Safire17 explică (pentru Reek54):

Da, stiu

| IMC90 a răspuns (pentru Safire17):

O sa ai maciuca tare laughing

| Zoombe3 a răspuns:

Daca vrei sa stii ce se intampla, daca consumi viagra, fara a avea probleme de erectie, raspunsul meu este : NIMIC. o sa ai penisul in erectie vreo 12 ore si o sa apara niste dureri in cazul in care nu faci nimic (sex)... asa ca, daca ai luat deja, iti urez spor la treaba.

| ROBERT89 a răspuns:

Afectiune - Proces afectiv specific uman, mai durabil si mai complex decat emotia care exprima atitudinea pe care omul o are fata de realitate etc,bla,bla, bla.

Daca iei viagra fara sa ai vreo afectiune pe laga tine, o sa dai din mana pana ii trece efectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai daca esti impotent consumi daca nu consumi