| elle467 a întrebat:

Ce stiti despre anticonceptionalele Diane 35?
Sunt chiar atat de puternice? ingrasa? au reactii adverse severe? nu se pot lua decat in urma unor analize speciale?(avand in vedere ca sunt luate pentru reglari hormonale,nu ca metoda de contraceptie.)
Si. daca da, unde se fac aceste analize? ginecolog? endocrinolog sau la un planning familial?
Multumesc anticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| hässlich a răspuns:

Eu am Cilest, si n-au niciun efect nasol, nu m-am ingrasat si n-ama meteli sau chestii.Si mentionez ca eu sunt slaba si anemica laughing