| geanynutza a întrebat:

Ce sunt pastilele larofen? La ce sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Larofenul e nurofen, dar sub alta denumire. La fel cum aspirina e tot aspirina si daca e importata din germania si ii zice Alka-Seltzer.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acceseaza link-ul:
http://www.laropharm.ro/produse_2.php?lang=ro#

| Mefisto23 a răspuns:

Cred ca sunt pentru dureri de cap si stari febrile, ceva in genul lui Nurofen raceala si gripa. (?!)

| Necula_George_1989 a răspuns:

Este un medicament antibiotic

| geanynutza explică:

Larofen nu e tot aia cu Norofen

| HAYHUYI a răspuns:

Larofenul este pentru orice dureri.Contine aceleasi substante ca si nurofenul, doar ca este mult mai ieftin.Este foarte bun