| AvalohAlyn a întrebat:

Ce supliment sau medicament dar sa fie SIGUR si fara riscuri negative ajuta pentru probleme de concentrare si memorare si atentie?(date de depresii, anxietati etc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz că te întreb dar la ce problema ai inceput sa suferi de depresie?
Și eu sufăr de depresie severa dar eu știu de la ce am făcut-o depresia.
Ți-am zis și îți mai zic rezolvați problemele cu anxietatea și depresia lecitina nu o sa te ajute atâta timp cât tu ai cele 2 probleme.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Eu iau Mentat, asta mi-a recomandat un neurolog, poti incerca si StresClin Complex, eu le-am incercat pe amandoua si mai mult imi place Mentatul, ambele sunt pe baza de plante. Poti lua si la bucata StresClin, Mentat nu stiu, dar poti incerca si vezi cum iti merge.

| Cristine9595 a răspuns:

Lecitina.