| nauca a întrebat:

Ce suplimente alimentare se recomanda pentru a trata oboseala cronica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate suplimentele alimentare sunt recomandate în urma unui control medical.
În situaţia oboselii cronice trebuie depistată cauza şi tratarea efectelor.
Sănătate.
Pa, pa.

| Sin a răspuns:

Incearca sa bei ceai de tei cu o lingurita de miere si cateva picaturi de lamaie. Te calmeaza si te face sa te simti mai odihnita.Mai gasesti la plafar si ceai antistres/antioboseala.

| Cleona a răspuns:

Ciocolata banuiesc si merele

| putzulica a răspuns:

Banuiesc ca fructe. nustu sigur

| Mihai0eu a răspuns:

Fructe si legume iti ofera un surplus de energie,
Eu iti recomand un suc facut de tine de morcovi si portocale la storcator
Poti face ce combinatii dorestiwinking

| mary83 a răspuns:

Te astept pe http://magicworld-chat.com? pr=2 scrie adresa corect si vei avea parte doar de distractie si poti cunsoate prieteni magici