| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de ceai imi recomandati pentru balonari, dureri de burta si inflamarea intestinelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| crookedsight a răspuns:

Eu recomand ceai de coada calului şi coada şoricelului, luate in combinaţie. Am băut cam litri pe zi, timp de trei zile, efectul a fost peste aşteptări. Numai că trebuie să ai hârtie igienică destulă happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu recomand ceaiul de sunatoare, este foarte bun.

| sese a răspuns:

Probabil ai colita asa ca mergi la un doctor.

| DrageanElena a răspuns:

Ceai de sunatoare...am folosit 6 saptamani si am foat ca noua... e foatrte bun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc doar ceai de sunatoare de cand ma stiu pentru asa ceva si e f eficient, insa trebuie sa fii atenta sa vezi daca e vreo intoleranta la unele aliment. Ceaiul de sunatoare e eficient oricum.