| rigoleta a întrebat:

Ce tratament trebuie facut cand te doare splina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru. sfat, o sa merg la medic maine, asa am fost programata.

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Cel mai bun si recomandat tratament este consultarea unui medic specialist. Cu splina nu este de glumit, este un organ cu functii deosebite in corp.

| bunica a răspuns:

Splina nu se trateaza babeste, durerea poate fi de la alte organe precum pncreasu si este cam cu? fuguta la medic.