| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa-mi dispara cosurile?
am 10 ani si nu-imi dispar ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Ai tenul mixt sau gras...foloseste produse de ingrijire speciale pentru acest tip de ten. Lotiune tonica cu alcool, creme...etc

2 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Igiena zilnica, un control la dermatolog te va scapa de o adolescenta chinuita de cosuri, te asigur!

| kh1ss a răspuns:

Stai linistita in timp o sa iti dispara... poti sa folosesti si produse de la clearskin... de obicei sunt bune...