| Opris_Bogdan_2000 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc pentru ca sa-mi creasca barba. Adica ce alimente? ( am citit undeva am nevoie de diferite vitamine)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Nu ai nevoie decat de trecerea timpului si de un teren genetic propice pentru asa ceva. Unora nu le e dat sa aiba prea multa pilozitate faciala...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te grabi cu barba.Cu timpul va deveni o povara.

| peperonies a răspuns:

Pe barba mea daca stiu.

| Eastwood a răspuns:

Nu cred ca exista ceea ce spui tu despre crescutul barbii daca consumi anumite alimente!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ceapa si usturoi.