| Bivolu69c a întrebat:

Ce pot face ca sa imi creasca si mie barba mai deasa sad am 21 de ani si am doar cioc si un pic pe laterale asa in rest nu am barba.
Daca dau cu lama zilnic pe fata timp de 1 an, s-ar cunoaste ceva in plus dupa 1 an?
Sa iau si ceva vitamine pentru testosteron, ca am inteles ca trebuie sa ai mult testosteron ca sa creasca barba

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va creste singura cu timpul.Dar de ce vrei sa creasca repede? Simti ca nu esti barbat? Ai sa vezi ca peste ani te vei satura sa te razi.Va deveni o mica povara.Las-o,ca merge asa.

| Bivolu69c explică (pentru darrio2007):

Fetele sunt mai atrase de barbati decat de baieti
Un barbat are barba, un baiat nu prea are
E o vorba barbatul ideal e barbatul maimuta, jumatate par jumatate puta

| senstein a răspuns (pentru Bivolu69c):

A fost candva vorba aia... acum ai bani da, nu ai pa.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bivolu69c):

Si nu ai prefera numai puta?

| Nelamuritul a răspuns:

Cel mai rapid sa iai medicapente de crestere sau ceva de genu.

| SoloPC a răspuns:

Mda las-o asa eu zic ca un baiat 16-25 de ani arata mult mai bine fara barba si o sa iti creasca de la sine!

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Frate nu stiu eu am barba de la 10 ani dar nu foarte mare si am tot raso si mi-a crescut si mai mare acum am 15 si imi creste si mustata straight face dar n-am luat nici o pastila nimic

| bubblegummy a răspuns:

E mai bine fara. bucura-te ca nu o ai deasa.

| Mattew a răspuns:

Depinde foarte multe de organism si difera de la o persoana la alta. Daca vei da cu lama sa stii ca mari sperante nu iti dau, poate sa iti creasca mai des prin locurile in care deja creste. Ai rabdare o sa te faci marelaughing.