| enigmatica a întrebat:

De ce isi lasa barbatii barba? Am citit undeva, candva, cum ca barbatii care isi lasa barba sunt foarte pretentiosi.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai fiecare are personalitatea lui nu? Fiecare se poarta cum ii place, nu trebuie sa fie cu figuri in cap care poarta barba sa stii, si eu am purtat candva si o purtam pentru ca imi statea bine! Iti scoate in relief barbatia din tine, te face mai interesant!

| AlinaaAli a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva pana acum, dar daca stau bine sa ma gandesc, cunosc cateva persoane care isi lasa barba si au niste figuriiii! Deci, cred ca e un sambure de adevar si aici, sau o simpla coincidenta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, ha, ha!
Sunt doar puturosi de mor, le e lene sa se si barbiereasca...
Bine ca mi-ai adus aminte, ma duc sa ma barbieresc, ca mi-a fost cam lene de 5 zile incoace.