| 非有神论者 a întrebat:

Ce vitamine/medicamente/alimente fara reteta se recomanda pentru imbunatatirea memoriei si capacitatii de concentrare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zorialbi a răspuns:

Memo Plus am folosit, e bun, dar daca ai examene e bine sa incepi sa iei cu 2 saptamani inainte de examene pentru a avea efect.

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ştiu că, Omega3, lecitina, vitamina B complex şi Taurine Plus; bineînţeles mai sunt, şi multe altele...happy
Multă sănătate!

| zorialbi a răspuns:

Memo Plus de la Walmark, Memorie si Concentrare de la Alevia.

| elena_4396 a răspuns:

Se recomanda:fiole de ginseng sau memo plus sau gingko prim.

| sabela a răspuns:

Du-te la plafar.Sigur vei gasi ceva naturist si nu foarte scump.

| Cory89 a răspuns:

Mega Lecitin (19. 15 lei), Memory Blend (44 de lei), Mental Herbal (36 de lei), Memo On (44. 75 de lei), Memory Plus (153 de lei) si multa ciocolata happy

| 非有神论者 explică:

Ati si folosit asa ceva? sau doar mi le-ati enumerat?

| 非有神论者 explică:

Mersi de raspunsuri.
am sa incerc memo plus