| anonim_4396 a întrebat:

Ce vitamine, suplimente alimentare, produse naturiste sau medicamente ati cumparat din magazine sau farmacii si dupa ce le-ati consumat v-a facut sa va simtiti mai bine?
Spre exemplu eu mi-am cumparat dealungul anilor mai multe: spirulina, lecitina, calciu, silimarina, anghinare, beta caroten, echinaceea, coenzima Q10 si ceva ceaiuri da n-am simtit ca m-ar ajuta cu ceva toate astea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Buna. Eu iti recomand Meme Plus sau Eurovita MultiVital A-Z. [daca cumperi o cutie de Eurovita care e in jur de 3035 de lei si sunt 42 de pastile, vei primi o cutie care contine doua tuburi de pastile Eurovita Magneziu, sunt pastie care se dizolva in apa si sunt 12 la numar.
Deci iti recomand Eurovita MultiVitamine. Sunt bune, in minim 1 saptamana vei simti efecte.
Papa!

| Fluture a răspuns:

Eurovita costa intre 30-35 de lei. Scuze, m-am grabit!

| Catalinjr a răspuns:

Am folosit http://www.culturism.net/......stile.html un complex de vitamine de la Optimum Nutrition, contine 75 de ingrediente active.

| Cezar2189 a răspuns:

Frate...nu sunt un amator ale legumelor si ale fructelor...dar iti spun. daca vrei sa te simti mai bine.consuma-le si.fa sportsmug fotbal, baschet alergariwinking