| RoxanaGhost a întrebat:

Ceaiul verde se pregateste la fel ca si ceaiul simplu? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles!

| LePotato a răspuns:

Da se pregateste la fel, pana la urma nu e tot ceai? tongue

| RoxanaGhost explică (pentru LePotato):

La câte lucruri am citit despre el pe internet, credeam că-i mai cu moţ laughing Mulţumesc! big grin

| LePotato a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Cu placere tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoxanaGhost):

DA,ceaiul verde chiar este,, mai cu mot''. apa nu trebuie sa fie clocotita, trebuie sa fie putin fierbinte, nu clocotita big grin. gustul difera

| LaviniaLavi19 a răspuns:

Da, dar daca il bei ca sa slabesti sa nu pui zahar :* Am citit in mai multe locuri ca daca bei 5 cani de ceai verde pe zi fara zahar in scurt timp slabesti in zona buricului. happy