| Andutu21 a întrebat:

Ceva sfaturi sa aleg un cabinet stomatologic? sau stie cineva un cabinet prin Bucuresti decent? am cateva carii care le-am neglijat din pacate timp bani acum vreau sa le fac si nu as vrea sa dau un salariu pe ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Orice ai alege din raspunsurile care se vor da, SUCCES in a gasi un cabinet adecvat, curat, Sterilizat si un doctor pe masura!
eventual asteptam sa ne spui ce ai ales/gasit! poate ii vei ajuta si pe altii happy
bFt.

1 răspuns:
| Andutu21 explică:

Am mers pe recomandare, am avut drum prin alt oras mai exact Craiova pret plomba 90 lei, deocamdata ma declar multumit, am avut o carie la un dinte din fata si nici nu se observa interventia.