| Ottyy a întrebat:

Salut! As vrea cateva informații, sfaturi! Am o problema mare la masea și simt un disconfort, o durere. Vreau sa merg la un dentist si sunt licean, exista vreun cabinet stomatologic gratuit pentru elevi sau orice altceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Exista, depinde si unde locuiesti daca exista in aropiere sau in departare

| Ottyy explică (pentru dinaprilie):

Si cu ce documente ar trebui sa ma prezint? Nici nu stiu cum să procedez. Tu ce ai face? Ai merge la un stomatolog școlar sau la unul normal?

| dinaprilie a răspuns (pentru Ottyy):

Normal, anormal..mm..nu stiu..nu stiu unde stai daca ai bani sau nu bani..mama tata nu te pot ajuta mai repede in acest sens?