| halipaula a întrebat:

Ciao ma numesc paula si am o nepoata de 8 ani poate ramane insarcinata chiar daca nu a avut ciclu? pentru ca eu sunt insarcinata dar nu am burta asa de mare ca nepoatame zici ca are 4 luni ce parere aveti'

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Tu iti bati joc de noi? Acu' pe bune

| thealchemist a răspuns:

Saraca de ea, probabil isi face probleme ca arata asa iar matusa ei o umileste si mai rau crezind ca e insarcinata.

| anyska a răspuns:

Nu. daca nu iti vine ciclu nu poti ramane insarcinata... daca are burta mare inseamna ca e pur si simplu grasa.
sper ca am iteles eu bine. nu e foarte clara povestea ta

| CrazyBlacky a răspuns:

Deci are 8 ani si sa fie insarcinata? u glumesti? nu se poate asa ceva ma

| Daaax3 a răspuns:

8 ani? ai innebunit? la 8 ani cum sa ramana insarcinata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula cu a? sau fara? infidrent care a.de vreme ce vorbesti de sarcina?

| Last1 a răspuns:

Insarcinata la 8 ani?