| TuoAngelo a întrebat:

Ciao TPU! Am o problema... In ultimul timp cand ma trezesc dimineata sa merg la munca fumez o tigara si beau o cafea chestia e ca ametesc dupa ce imi fumez tigara si beau cafeaua tin sa spun ca asta mi se intampla doar dimineata dupa nu mi se mai intampla. Poate sa imi spuna cineva de ce mi se intampla asa ceva? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Incearca sa si mananci ceva inainte de a fuma iar la cafea foloseste lapte deoarece ai probleme cu calciul, anemia iti spune ceva? daca nu o tratezi din timp vei avea mari probleme de sanatate

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate unde cafeaua tine loc de micul dejun.Ai mai avut manifestatii de genul acesta si in trecut?

| PapaRay a răspuns:

Oboseala poate? Te culci tarziu? Mergi pe jos la munca?
Am avut si eu o perioada de genul asta si era din cauza ca ma culcam foarte tarziu, pe la 2-3 dimineata iar cand plecam la munca la 9.30 plecam cu burta goala.
Micul dejun nu consta intr-o cafea si o tigara.