| Anitabendix a întrebat:

Bună am și eu o întrebare dacă ma poate ajuta cineva sunt fumatoare și de ceva timp când fumez doar sera mi se face rău amețesc sau chiar vomit pe timpul zilei nu am nimic nici dimineață dar seara ca sunt plecata sau acasă daca fumez mi se face rău de îmi vine sa cad jos.ma piste ajuta cin3va sau sa îmi spună care e problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Poate sa ai un pic de anemie. Trebuie sa mananci mai multe vitamine si dormi mai mult happy

| tiza1 a răspuns:

Tutunul predispune corpul la cancer si alte boli grave, pentru ca iti consuma vitaminele necesare sanatatii.De aceea se recomanda fumatorilor un consum mare de vit C.Aceste simptome sunt un mare semnal de alarma.Renunta la tigari sau...

| AripaNopti a răspuns:

Poate finca fumezi prea mult si nu mananci... Mai incearca sa te lasi de ele poate tii de Mai face rau ...eu cred ca nu este bine sa doarece nu ajuta cu nimic organismul ...Mai de graba in omoara! Sfatul meu este sa Mai mananci si sa dormi Mai des..bafta!