| georgetal a întrebat:

Cine a auzit despre bratara SBS Forza Balance? Ce parere aveti despre acesta, chiar functioneaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar esti interesat de acesta bratara atunci gasesti mai multe informatii pe siteul: www.mentorul.ro

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama mea poarta acesta bratara si spune ca de atunci doarme mai linistit

| Olajfa a răspuns:

Da, functioneaza. Eu port o bratara Forza Balance din noiembrie 2010 si dorm mai bine, somnul este mai linistit, dupa prima saptamana dorm doar 6-7 ore si sunt odihnit. Zilnic simt ca am mai mult timp, pana acum zburau orele si nu am avut timp pentru activitatea zilnica, acum s-a schimbat totul. Forta fizica a crescut, activitatea mintala este mai linistita si totodata mi-a crescut creativitatea... In general aceste simptome se observa mai lent, pentru ca atunci cand ne simtim bine, aceasta nici nu il observam. Am testat pe membrii familiei si pe prieteni, majoritatea au confirmat, ca are efect pozitiv. La anumite persoane unde sunt dereglari in organism sau au multe toxine acumulate, in primele zile pot aparea dureri de cap, care indica inceputul unei detoxifieri lente... Recomand acestora sa il poarte periodic, pana dispar aceste simptome. Cunosc zeci de oameni care il poarta zilnic si numarul acestora creste. Va pot recomanda o pagina cu experiente personale din Cehia: https://sites.google.com/......te-proprii