| InoTkd95 a întrebat:

Cine a comandat acest formular vreodata? http://www.scapa-de-cosuri.eu/ A functionat? Ce remedii are? Plizz astept raspunsuri. Cel mai detaliat si clar primeste funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar acest site pare cam dubios! Deci ai grija cui iti dai datele personale.Bafta! :-s