| EduardTPU a întrebat:

Astept un raspuns de la cei care sufera de acnee si nu numai.Ce parere aveti despre safaturile din manualul de pe site-ul asta in cazul in care a-ti comandat asa ceva, iar daca nu, credeti ca e de incredere, arata cam bizar site-ul. Uitati aici: http://www.scapa-de-cosuri.eu/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Mereu o sa existe ceva ce ''functioneaza''. Adica, gandeste-te la operatiile estetice, ca dupa multi ani ajung sa iti distruga corpul. Poate ar trebui sa incerci remedii naturiste, sa vezi daca faci ceva gresit, cum ar fi sa mananci ceva nepotrivit.Mai intai vorbeste cu un specialist in dermatologie, el iti va spune un tratament.Noroc