| elena999 a întrebat:

Ati incercat cartea aceasta: http://www.scapa-de-cosuri.eu/?
Cosurile chiar au disparut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Naoa a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi in asa ceva. Sunt decat niste minciuni. Mai bine te duci la un dermatolog si iti va da sfaturi.

| Merry24 a răspuns:

Cosurile dispar odata cu cresterea in varsta si cu schimbarile corpului...in caul in care nu se schimba situatia incearca leacurile bunicii, infuzie cu ceai de musetel urmata de o aplicare usoara a cremii, iti recdomand nivea sau lapte doina...nu lotiune tonica