| d3utzsa a întrebat:

Cine a folosit peroxidul de hidrogen pentru albirea dintilor? este bun? chiar ii albeste? daca da, dupa cat timp se vede diferenta? ast cat mai multe raspunsuri! multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdeElLl a răspuns:

Nu am icercat dar ar fi mai sanatos pentru dinti tai daca iar curata dentistu(detrataj) curata tarturl de pe dinti luni imi fac si eu si iti voi spue rezultatul. Vroiam sa ii albesc dar dr a spun ca dinti o sa devina sensibili(o sa ai durere de dinti cu timpu...)

| stefan1george a răspuns:

Chiar albeste ( acelasi lucru contine si pasta de dinti ).