| verona333 a întrebat:

Cine a folosit slim colantii pentru slabit? A dat rezultate cuiva si care e efectul lor pozitiv si negativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt bani aruncati pe geam, daca nu ai ce face cu ei...

| moodyblues a răspuns:

Ciorapii si slabitul? hm...nu prea cred.am incercat de la tv kosmodisk, niste stilouri, celtone si toate au fost bani irositi
iti recomand un search pe google:colonhelp recomandat si de mencinicopschi+o dieta sanatoasa montignac

| Maria_3931 a răspuns:

Nu.nu iti lua prostii dastea.sunt numai tampenii

| perceive a răspuns:

Si pe mine m-ar tenta... dar nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi îi voi lua pe mine prima dată. Am sa-ţi scriu reacţiile mele mai târziu.