| Secretkkk a întrebat:

Cine a folosit turbo slim pastile, ciai, gume... adica am auzit ca daca le folosesti pe toate odata, adica:
1.pastile de zi si cele de noapte
2. ceai, compot
3.gume (care le mesteci cind tii foame)
daca le folosesti pe toate are efect mai bun...
cine a folosit?
ce efect are? in cit timp? sau efecte adverse?
eu va rog raspune-ti la intrebarea care am dato, dar nu imi dati sfaturi de genul * nu sunt bune, slabeste cu sport etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiurile si compoturile sint bune. Guma, nu. Cu ea, iti strici stomacul.

| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

De pastile nu stiu ce sa spun. Ceaiurile sunt bune daca sunt facute din plante uscate. Compotul, e ok dar mai nou se pun tot felul de conservanti si in compoturi. Daca ai compot home made, atunci e ok. Gumele de mestecat atunci cand ti-e foame sunt o mare prostie. Trebuie sa mananci atunci cand iti vine pofta ori de cate ori ai pofta. Poti sa mananci sanatos. Si eu ma ocup cu asa ceva si cu produse 100% naturiste. Acceseaza lumeaplantelor.info si vei gasi ce doresti. Este websitul meu unde postez informatii utile. Iti recomand sa consulti si un nutritionist sau medicul de familie. Sper sa te ajute acest raspuns.