| Ralukutza_5288 a întrebat:

FUNDA SI VA ROG AJUTATI-MA! In ultima luna am luat cateva kg in plus si nu reusesc sa le dau jos! M-am chinuit cu 3 diete si nu am reusit sa slabesc nici macar 50 de grame(Am facut si sport)! M-am gandit sa apelez la niste pastile de slabit si cum nu am experienta in domeniu doresc niste sfaturi! Apropo, sunt un pic sceptica in legatura cu aceste "pastile" deoarece am auzit ca au efecte adverse!(Am 14 ani si fiind in crestere imi pun anumite semne de intrebare inainte sa incerc sa cumpar ceva)Asa ca Help! Daca au efete adverse vreau sa stiu care sunt acestea(Si daca puteti sa imi recomandati ceva as fi foarte recunoscatoare)! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

A venit sezonul estival! Mergi si innoata mult si vei slabi sigur! Bafta!