| hotza a întrebat:

Cine a incercat Brutal Anadrol? vreau raspunsuri de la cunoscatori sau cei care au incercat! Pro? Contra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Costii a răspuns:

Pana la urma ti'ai luat Brutal Anadrol? Si daca da.ce efect a avut? merita sau nu? daca e sa fii luat te rog niste detalii mai amanuntite (add: sorlag_boss )

| hotza explică (pentru Costii):

Da am incercat brutal-ul si nu e cine stie ce! Nu-ti da decat o super energie de-ti vine "sa te bati" cu toate aparatele si ceva forta (asta oarecum pro) contra? Incepi sa te inrosesti si-ti apar niste pete care dispar la 20-30 de minute dar acele pete te ustura zici ca-ti freci pielea cu boia iute.Decat sa bagi brutal incearca Animal Pump de la Universal, cei drept putin mai scump decat brutalul dar mult mai bun.Pro:energie,forta,poparea muschilor de ramai masca dupa cam 7 zile de folosire contra: n-am nimic de obiectat.Acum depinde si cum reactioneaza corpul fiecaruia! O seara placuta si spor la tras

| Costii a răspuns (pentru hotza):

Multumesc mult pentru raspuns happy

5 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Nu ar trebui sa pi asa feluri de intrebari la aceasta rubrica pune si tu la rubrica jocuri PC aici sunt probleme serioase de sanatate nu cu toate prostiile cauta alta rubrica fi mai atent

| hotza explică:

Este rubrica corecta daca nu ai habar nu vorbii happy! si apropo atunci cand raspunzi la o intrebare se face coerent nu-mi plac cei care-si bat joc de limba romana

| Csandru_Ale_1990 a răspuns:

Azi am inceput sa iau si eu brutal anadrol si la fel mi s-a intamplat mi-au aparut pete rosi pe tot corpul care ma usturau si ma durea stomacul...nu stiu ce sa cred despre el...eu unu mai incerc odata si daca continua tot asa il las