| Marius235 a întrebat:

ce parere aveti de Anadrol Brutal?
http://biotechnutrition.ro/114-brutal-anadrol-90-caps.ht ml

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

O prostie laughing

| Marius235 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Poti sa specifici de ce i o prostie? laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Marius235):

Anadrol e un steroid, folosesc numele asta in denumire, doar pentru publicitate.
De ce e o prostie? pai pe la ~20 de ani productia ta de testo e la maxim, mai mult de atat nu are cum sa o mareasca, nu e un steroid sa vina cu testo din exterior, el pur si simplu iti marestie propria ta productie, care oricum e cam la maxim, deci poti sa il iei linistit, ca nu o sa ai nici un rezultat laughing

| Marius235 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Intr-un cuvant arunci bani degeaba laughing multumesc de sfat