| Smarandica a întrebat:

Cine a luat Slim ball, pastilele pentru slabit si ce efecte a avut? Dupa ce ai renuntat sa le mai iei. ai inceput sa te ingrasi?thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Si sora mea a luat... dar nu a observat nici o schimbare...

| rain a răspuns:

Pastilele contin sibutramina si sunt contraindicate. Bineinteles, dupa ce te lasi de ele te ingrasi la loc.

Poti citi aici mai multe despre aceasta substanta: http://www.gandul.info/......te-5853931

| Ego a răspuns:

Auzi?batting eyelashes
da salabatting eyelashes
prea scump?
ia´te si fugi.mergi pe bicicleta.
mai faci si niste abdomene.si slabesti.iti garantez eu.ca´n vre 2´3 luni.ai un corp de invidiatwinking!

| Ego a răspuns:

Shit´. s´a pus de doua orifrustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi?batting eyelashes
da salabatting eyelashes
prea scump?
ia´te si fugi.mergi pe bicicleta.
mai faci si niste abdomene.si slabesti.iti garantez eu.ca´n vre 2´3 luni.ai un corp de invidiatwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da man ingrasat foarte tare nu are rost sa le ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o colega care a slabit cu slim ball. a luat acum 1 an si nu a mai pus pe ea deloc love struck azi dimineata am luat si eu prima pastila. sper sa mearga happy