| matasux1 a întrebat:

A luat cineva pastilele de slabit super slim? Si ce efect au avut in cat timp au slabit cu regim sau fara? cat mai multe informatii imi puteti da atat mai bine...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat pastilele astea acum un an. au avut efect... chiar cel scontat. nu aveam deloc pofta de mancare, nu puteam sa mananc dar totusi mancam ceva, cat de putin. de frica mai mult. altfel, bei apa pana pocnesti si ai o diaree incredibila, oriunde oricat. alte efecte negative... iti cade parul. asta se intampla la orice cura drastica de slabire deoarece renunti si la niste elemente bune pentru corpul tau. pe de alta parte, ai si tulburari ale somnului. am auzit de oameni cu insomnii. pastilele astea iti dau o super rezistenta, poti sa stai treaz si 2 zile.
si bine inteles, dupa ce termini "tratamentul" daca mananci fara sa gandesti te ingrasi la loc...
take care happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am luat 2 zile si in cele 2 zile dimineata mi se facea foarte rau (vomitam). Cam asta a fost experienta mea cu pastile Super Slim. Dar cunosc si persoane care le-au luat si s-au simtit OK si unii au si slabit destul de mult (depinde de organism). Dar din cate stiu aceste pastile s-au scos de pe piata si nu sunt de gasit nicaieri, ai tu alte informatii in aceasta privinta? thinking

| danutzalbes a răspuns:

Salut! Eu am luat pastile super slim si am slabit de la ele dar apoi nu am mai luat si m-am ingrasat am pus vreo 15 kg in plus fata de cat aveam.Sunt ok doar ca iti da senzatia, tot timpul, de sete. Poti sa le incerci ca nu patesti nimic dar ar fi bine sa consulti un medic sa nu aiba reactii adverse si sa ai probleme.Depinde de organismul fiecaruia. Mie, cum ti-am spus, mi se facea sete si in plus nu aveam pofta de mancare, mancam foarte putin.In rest eram ok! Bafta!

| ione83 a răspuns:

Buna. Eu am luat doua cutii dar tin sa te anunt ca mai bine ai face altceva cu banii pentru ca pe mine nu m au ajutat in nici un fel acele pastile. Nu am slabit nici macar un kg. Si am incercat sa mananc mai putin dar degeaba, nu au avut nici un efect. Si poate te mai alegi si cu vreo bola la stomac. Incearca sa faci sport si sa nu mai mananci dupa 6 seara. Mult noroc.