| Dcvtvu a întrebat:

Cine a ținut diete și a slăbit rapid ori am 1.75 și am 83 de kg trebuie sa slăbesc neaparat dar vreau ceva repede. Am auzit ca este buna dieta cu ceai roșu a incercat.o cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adi39 a răspuns:

Trebuie sa faci sport zilnic si sa mananci sanatos si echilibrat. Fara gustari in timpul nopti. Si da este bun ceaiul rosu dar mai bun este ceaiul verde si ceaiul de soc