| Andrei_Oprea_1998 a întrebat:

E normal sa slăbesc de la 90 de kg la 83.7 in 14 zile? Mentionez ca nu am tinut dieta si am mancat cum mancam si inainte... am incercat sa slabesc odata prin dieta si nu am reusit. Iar acum am slabit fara sa vreau. Mi se pare ca e prea rapid si prea repede, imi e frica sa nu am ceva legat de organism.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Poți slăbi brusc fără să ții o dietă anume, în urma unei perioade foarte stresante pentru tine sau eliminând un aliment pe care până acum 2 săptămâni îl mâncai zilnic.

| Andrei_Oprea_1998 explică (pentru Dumitru_Mirela_1990):

E posibil sa fie de la munca... mersi mult de sfat

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai mancat mult, ca daca mancai mult nu aveai cum sa slabesti, ai scos ceva din alimentatie ai facut tu ceva sau mai mult sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un doctor, aceasta problema trebuie verificata de-un doctor una ti se zice aici alta la doctor mergi cat mai repede.

| DovleacTurbat a răspuns:

Pai daca e fara voia ta nu e normal.

| lalalalala265252 a răspuns:

Ămm nu ti face griji poate s-a stricat cântarul.