| zaratu a întrebat:

Cine are acest sidrom fara raspunsuri la misto va rog frumos din suflet neurofibromatoza recklinghausen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Salut! de cand am fost diagnosticat oficial cu NF1 tot caut diferite informatii despre aceasta afectiune, daca mai esti activ aici poti sa imi trimiti un mesaj privat! multa sanatate iti doresc!

| Vernisian a răspuns:

Ce vrei sa afli de fapt?

| zaratu explică (pentru Vernisian):

Daca mai sunt persoane care sufera de acest sindrom ca mine si ne vorbim mai multe despre acest sindrom