| adria1967 a întrebat:

Cine cunoaste tratamente pentru colon iritabil, mai ieftine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vladimir23 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=147564
o adresa de forum in care gasesti raspuns la intrebarea ta sper ca ti-a fost de ajutor

3 răspunsuri:
| elvisedy a răspuns:

Te pot informa eu.-elvisedy-

| misiik a răspuns:

Apeleaza la un medic de specialitate el este in masura sa spuna ce anume si ce tratament sa-ti recomande si sal urmezi.Sanatate.

| larisag a răspuns:

Buna,
Iti recomand un produs din plante care a fost incercat de cineva din familia mea, pentru colon, iar rezultatele au fost foarte bune. Te ajut cu un link de unde poti citi despre el, si la ce alte afectiuni mai este recomandat.http://www.tratamente-boli.com/......psule.html